5.00 / 1 oy

Netmaster İnfinity 401 vs Docsis 3.0 hangi modem daha iyi?

Bulunduğum yere halen fiber internet gelmediği için ve ADSL hızı da 16 Mbps olduğu için taş devrinden kurtulmaya karar verdim ve Kablonet'in 100 güldüren kampanya adını verdikleri hizmeti satın alarak 100 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet (19.00-00.00 arası 25 Mbps) aboneliğine başvurmuş bulunuyorum. Aylık ödemesi 105 TL olacaktı ama HD kutu almak istemediğimi söylediğim için aylık 102 TL'ye gelecek 12 aylık taahhüt sözüme karşılık, umarım dedikleri kadar kesinti olmaz da sorunsuz bir internet bağlantısına sahip olmuş olurum artık.

Sormak istediğim soru ise kampanya sayfasında aylık 6 TL'ye Docsis 3.0 modem kiralama maddesi var ama forumlarda okuduğum kadarıyla ellerinde Docsis 3.0 olmadığı için Netmaster İnfinity 401 modem verebiliyorlarmış. Bir diğer senaryo da modemi kendim dışarıdan satın almak ve modem kirasına para vermemek, böylece istediğim modemi de seçebilmiş olurum.

Evde kablosuz olarak internet kullandığım ve 5ghz bandında daha hızlı bağlantı alındığını bildiğim için bu özellikleri destekleyen bir modem satın almayı tercih ederim. Henüz bana hangi modemi tavsiye edeceklerini bilmediğim için bir karar vermek istemiyorum ama bu iki modemden hangisi daha hızlı bir kablosuz internet bağlantısı sunar? Netmaster İnfinity 401 ve Docsis 3.0 modemlerinden hangisini verirlerse kullanmalıyım ya da hangisini verirlerse diğerini (belki de farklı bir modemi) dışarıdan satın alacağımı söyleyerek üyelik şartlarımı değiştirmem daha doğru olur?

İsmail Sevindi

16.12.2020 08:58

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netmaster İnfinity 401 vs Docsis 3.0 hangi modem daha iyi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.