5.00 / 1 oy

Öğretmen Dizisinde Öğretmenin Hastalığı Nedir?

Öğretmen dizisi ilk çıktığında fragmanını görüp ben bunu kesin izlerim demiştim ama televizyon ve dizi izleme kültürü olmayan birisi olarak elbette izlemeyi unuttum ve konuyu da kaçıralı çok oldu. Dizisinin bir japon dizisinden uyarlama olduğunu biliyorum ve fırsat bulursam (bu aralar çok zor) her iki diziyi de en başından itibaren izlemek istiyorum. Ama son bölümleri kısmen izleyebildiğim için aklıma takılan bir soru var ve buradan sorup cevabını bilen arkadaşlar var mı diye yoklamak istedim.

Öğretmen dizisinde öğretmeni oynayan Akif hocanın hastalığı nedir? Daha önce bir bölümde açıklandı da ben mi kaçırdım? İnternetten benim izlemiş olduğum bölüm ne kadar yeni bir bölümdür onu da bilmiyorum ama bir süre zaman darlığından dolayı herhangi bir diziyi kaçırmadan izlemem mümkün değil. En azından merakımı dindirebilecek kadar bu sorunun yanıtını öğrenebilirsem merakımı gidermiş olurum. Bu arada bu sorumun yanıtı henüz dizi tarafından da verilmemiş olabilir, dediğim gibi diziye çok alakasız bir yerden giriş yaptım. Spoiler verdiysem de şimdiden kusura bakmayın.

Öğretmen dizisindeki Akif hocanın hastalığı nedir bilen arkadaşlar cevap yazabilirlerse şimdiden teşekkür ederim.

denizmavisi

12.11.2020 00:02

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Öğretmen Dizisinde Öğretmenin Hastalığı Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.