5.00 / 1 oy

Müze kart 2019 ücretleri ne kadar? Nerelerden satın alabiliriz?

Merhaba, her şeyin fiyatı arttığı gibi müzelerin ve ören yerlerinin de giriş ücretleri inanılmaz artmış. Ayasofya Müzesi 60 TL, Kariye Müzesi 45 TL, Nemrut Ören Yeri 20 TL, Şanlıurga Göbekli Tepe Örenyeri 30 TL daha saymakla bitmez. Müze kart ile buraları gezmek daha mantıklı fakat müzekartın da çeşitleri çok, fiyatları birbirinden farklı. Öncelikle yukarıda belirtmiş olduğum yerlere müze kartı ile ücretsiz girebiliyor muyuz? Müze kart Öğrenci fiyatı nedir? Bilgi verirseniz sevinirim. 

Yakuphan

28.05.2019 06:53

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 4 Haziran 2019 23:14
    4

    çoğu müze öğrenci kimliklerini gösterenlere direkt olarak ücretsiz müze girişi imkanı sunuyor. bir çok müzede öüretmenler ve akademisyenler için de aynı imkan mevcut. müze kart da yine bir çok müzede geçerli olduğu için kişi başı 30 TL'ye müze kart almak da çok mantıklı. üstelik bütün yıl da geçerli olduğu için yıl bitinceye kadar diğer gezilerinizde de kullanabilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Müze kart 2019 ücretleri ne kadar? Nerelerden satın alabiliriz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.