5.00 / 1 oy

Microsoft Surface Laptop 4 ne zaman kaça satın alınabilir?

Yeni bir notebook almak için bir süredir Microsoft Surface Laptop 3 ile Dell XPS 15'e bakıyordum ama pahalı oldukları için mevcut laptop ile devam ediyordum. PC'lerin Mac notebook'lar kadar kaliteli olabildiklerine aşağı yukarı ikna olmuşken Microsoft Surface Laptop 4 ile karşılaştım ve bu sefer tamamen olmuş dedim.

Microsoft Surface Laptop 4, Macbook bilgisayarlar kadar ince, 3:2 ekran oranı ile tam istediğim deneyimi sunma iddiasında ve donanımsal/ergonomik olarak da tüm ihtiyaçları karşılama yeterliliğinde bir bilgisayar olarak tanıtıldı ve uzun yıllardan beri ilk defa bir donanıma sahip olmayı bu kadar istedim diyebilirim.

Microsoft Surface Laptop 4 henüz satışa başlamadığı için fiyatları konusunda bir öngörü yapamıyorum ama Microsoft Surface Laptop 3'ten yola çıkarak 20.000 TL üzeri olması oldukça muhtemel görünüyor. Satışa makul bir fiyatla çıkar da satın alırsam deneyimlerimi paylaşmayı planlıyorum ama benden önce bir başkası satın alır da bilgi vermek isterse diye bu soruyu eklemek istedim. Allah sahibine bağışlasın :)

Microsoft Surface Laptop 4, iki farklı işlemci seçeneğine sahip olacakmış: Custom AMD Ryzen Microsoft Surface Edition işlemci ve 11. nesil Intel Core işlemci. Ekran boyutu olarak da 13.5" ve 15" olmak üzere iki farklı boyut seçeneği var.

Not: 19 saat giden batarya nedir ya...

Not 2: Surface Arc Mouse da çok tatlı görünüyor :)

 

Editör editi: sitede daha önce paylaşılan benzer içerikler için;

bkz: Laptop adaptörü bipliyor ve çalışmıyor

bkz: Orijinal olmayan laptop bataryaları ne kadar güvenli?

bkz: Eski Laptop Bataryasından 18650 Pilleri Sökmek

bkz: Motorda laptop taşımak için motor çantası önerisi

bkz: Laptop içinde biriken tozları temizlemenin en kolay yolu nedir?

bkz: Laptop için güç kaynağı tavsiyesi (2019)

Murat Menevşe

21.05.2021 11:41

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 4 Temmuz 2022 15:50
    0

    alıp 10 yıl kullanmak için ben de bayadır notebook bakıyorum ama bu fiyatlara da araba alır gibi kredi çekmek gerek çok pahalı

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Microsoft Surface Laptop 4 ne zaman kaça satın alınabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.