5.00 / 1 oy

Marketlerde Satılan En Kaliteli Tereyağı Hangisi?

Bu soruyu kime sorsam herkesin de ya köyünde doğal tereyağı yapıp gönderen bir akrabası var, ya da bilmemne köyünden özel siparişle getiriyor. Herkes tereyağı ihtiyacınız kırsaldan doğal ve organik ürünlerle karşılıyorsa marketlerdeki bu kadar binlerce tereyağını kim tüketiyor o zaman?

Temeklerde tereyağı kullanmak artık çoğu sağlıkçı tarafından da tavsiye edilmeye başladığı için ben özellikle et yemeklerinde ve kahvaltıda tereyağlı yumurta gibi yemeklerde tereyağı kullanmayı tercih ediyorum. Evde inek beslemediğim ya da köyde akrabalarımız olmadığı için de tereyağı alışverişlerimi süpermarketlerden yapıyorum. Markette olup olmama durumuna göre satın aldığım tereyağı markaları ise;

- Mengen çiftliği tereyağı

- Sek tereyağı

- Sütaş tereyağı

ürünlerinden birisi oluyor. Evime sokmadığım markalara ait ürünler ise zaten hiçbir zaman alınmıyor, markette sadece bu markalara ait ürünler de olsa, fiyatlarında %99 indirim de olsa satın almıyorum, üşenmeden başka markete daha uğruyorum.

Eğer bir markette olan daha kaliteli ve lezzetli bir tereyağı kullanan varsa nereden aldığını ve adını paylaşabilirse sevinirim.

yasargulec

15.09.2020 12:05

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Marketlerde Satılan En Kaliteli Tereyağı Hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.