5.00 / 1 oy

Kulağa su kaçınca zeytinyağı dökmek faydalı mı?

Gündüz suyun altına azıcık kafamı sokunca kulağıma su kaçtığını hissettim ama kafamı sudan çıkartınca da bu suyu kafamı sallayarak çıkarttım, en azından çıkarttığımı düşünüyordum. Gece gece sağ tarafa başımı çevirince kulağımın içinde su olduğunu çok net hissediyorum ve sesli konuşunca içeriden kendi sesimi duyacak kadar sinir bozduğu için uyuyamıyorum da. İnternette ne yapabilirim diye bakınırken sıklıkla zeytinyağı damlatmaktan bahsetmişler ama kulaktan bir sıvıyı çıkartmak için başka bir sıvı dökmek ne kadar mantıklı bilemedim, kulağa su kaçınca zeytinyağı damlatmak faydalı mıdır zararlı mıdır? O zeytinyağı damlasına tutunarak içerideki suyun da dışarı çıkması senaryosu bana pek olası gelmiyor nedense.

volcan34

29.06.2020 04:55

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 10 Mart 2022 08:46
    1

    kendi adıma fayda gördüğüm iki uygulama var o kulaktaki suyu çıkartabilmek için. birisi hemen sıcağı sıcağına kulağın üzerinde zıplayarak o damlayı dışarı çıkartmak. diğeri ise o gece o kulak üzerinde uyumak. zeytinyağı damlatınca zaten içeride bir damla sıvı var, daha fazla sıvı eklemenin faydadan çok zararı olur gibi geliyor bana

  • 10 Mart 2022 22:32

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kulağa su kaçınca zeytinyağı dökmek faydalı mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.