5.00 / 1 oy

Kot pantolonlarında bacak arası deformasyonu nasıl tamir edilir?

Satın aldığım tüm kot pantolonlarda aynı olay meydana geldiği için artık kot pantolonlar ne marka olurlarsa olsunlar yürürken sürtünmeden kaynaklanacak şekilde tüm kot pantolonların bacak arasındaki kumaşların erimesi ve deforme olması durumu söz konusu. 500 liralık kot pantolon da olsa 50 liralık kot pantolon da olsa, ince de olsa kalın da olsa bir şey değişmiyor ve bu kadar paralar verilen kot pantolonların çöpe atılmalarına gönlüm el vermediği için atamıyorum da ve dolabın bir rafında yıllardan beri bu şekilde deforme olmuş tüm kot pantolonları bekletiyorum. Bu bölgeye içeriden ya da dışarıdan bir kumaş takviyesi yapacak olsanız bu da apaçık belli olacağı için nasıl bir tamiratın mümkün olduğunu da bilmiyorum ama bilen varsa diye buradan sormak istedim. Bacak arasındaki kumaş deforme olan kot pantolonlar nasıl tamir edilebilir? Terziye versek tamir edebilir mi mesela?

tugba24

30.06.2020 00:27

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 1 Kasım 2021 10:50
    0

    terziye verin, ertesi güne tamir edip teslim ediyorlar genellikle. ben bildim bileli tamir ücreti de hep 10 tl'dir. çok sosyetik bir terzi olsa da çok çok 20 tl olur, yeni kot almaktansa tamir ettirmek her zaman daha iyidir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kot pantolonlarında bacak arası deformasyonu nasıl tamir edilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.