5.00 / 1 oy

Koronavirüs yatılı tekne turlarını etkiler mi?

Geçen yazdan beri Göcek tarafında yatılı bir tekne turu yapmaya ailecek çok niyetlenmiştik ama günün şartlarından dolayı bu yatılı mavi tur gezintisini 2020 yazına ertelemek durumunda kalmıştık. Siz ne kadar tedbirli ve planlı olsanız da hayat başınıza gelen şeylerdir ve dünya çapında bir virüs salgınının olabileceğini kimse gibi biz de tahmin edemedik. Ekonomik darboğazdan dolayı Muğla'ya girişler açılmış ve yatılı tekne turları da gördüğüm kadarıyla faaliyet vermeye başlayabilecekler. Peki önden bir tekne ile Temmuz ya da Ağustos ayı için ödeme yaparak anlaşmak istesem sizce bu ne kadar mantıklı bir hareket olur? Yazın korona virüsün etkileri geçecek diyorlardı ama şimdilik şafak karanlık gibi görünüyor. Bir akıl verin arkadaşlar? 

Veysel79

11.05.2020 15:27

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 25 Şubat 2022 22:18
    0

    yerli turist için belki etkilemiştir ama yabancı turist için en güvenli tatil seçeneği olduğu için mavi tur gibi private hizmet veren teknelerin pek boş kaldığını düşünmüyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Koronavirüs yatılı tekne turlarını etkiler mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.