5.00 / 1 oy

Haftasonu Kalmalık Şarap Oteli Tavsiyesi

Şarap oteli konseptini yeni öğrenmiş birisi olarak haftasonu gidip cuma akşamından pazara kadar hem kafa dinlemeli, hem de bol bol şarap tatmalı bir otel arayışındayım. İspanya'da çok güzel şarap otel örnekleri varmış, bizdekilerin de pek geri kaldığını düşünmüyorum ben açıkçası.

İnternette şarap oteli diye aradığımda çok alakası olmayan haberler ve mekanlar çıkıyor, arama motorları maalesef en doğru sonucu getirmek konusunda bence eskisi kadar başarılı değiller. bu yüzden sitede de şarap ile ilgili yazılar gördüğüm için belki önceden bir şarap oteline gitme tecrübesini deneyimleyen, haftasonunda kalan ve mutlu olarak önermek isteyen birileri vardır diye umarak konuyu burada açıyorum. O nasıl işmiş öyle şaraplı otel mi olur diyecek arkadaşlar için de benim tanıtım yazısı yazmamı beklememelerini ve internetten bu mükemmel fikir konusunda araştırma yapmalarını tavsiye ediyorum.

Şehirden uzaklaşmak istediğim için ve uzaktan da çalışabildiğim için nerede olduğu açıkçası çok da fark etmez. Sadece huzurlu olsun ve şarapları güzel olsun yeter.

kobra

11.11.2020 20:15

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 21 Aralık 2020 19:44
    11

    Selçuk tarafında yedi bilgeler şarap oteli var adını hep duyduğum ama pandemiden dolayı bir türlü gidip de bir şaraplarını içemedim. Covid-19 sona ererse ben de gidip denemek istiyorum.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Haftasonu Kalmalık Şarap Oteli Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.