5.00 / 1 oy

Konteyner için güvenli kapı kilidi tavsiyesi

Ufak bir bahçem var, her seferinde gerekli eşyaları getir götür yapmaktan çok yorulduğum ve sıkıldığım için bahçeye bir adet konteyner satın aldım ve gerekli eşyaları da içine bıraktım ama haftanın genelinde bahçede olmadığım için değerli aletleri konteyner içinde bırakamıyorum. Kapıda sadece bir asma kilit var ve onun da muhtemelen kırk tane açma yolu vardır. Dolayısıyla güvenli ve açılamaz bir kapı kilidine ihtiyacım var.

Konteyner'a kapısı dışında girilebilecek bir noktası yok diye tahmin ediyorum, penceresi de olmadığı için kaynak makinesiyle dalacak kadar gözü karartmış birisi olmazsa eninde sonunda kapıdan girmek zorunda. Bu konteynerin içinde birkaç bin tl'lik makine bırakmak istediğim için kapı kilidi için en güvenli ürünü satın alabilirim, birkaç yüz lira da ödeyebilirim. Ama konteyner kapısını kesinlikle açılamaz şekilde tüm hırsızlardan koruyabilecek kadar güvenli bir kapı kilidi nereden bulabilirim? Önerilerinizi bekliyorum.

zarko777

11.09.2020 17:07

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Konteyner için güvenli kapı kilidi tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.