5.00 / 1 oy

Kalorifer peteklerinin arası nasıl temizlenir?

Temizlik yapmaya başladığımda kendimi durduramadığım çok zaman olmuştur. Yere bir şey döküldüğünde orayı süpüreyim sileyim dediğim an bir bakmaışım kendimi çok alakasız yerleri temizlerken bulmuşum. Yine böyle günlerden birinde kalorifer peteklerinin (eski tip olanlardan bahsediyorum) aralarının toz olduğunu fark ettim. Kalorifer üstlerine yıkanan kıyafetlerden astığım için oraların temizliğine ya da kapı üstlerinin temizliğine hep dikkat ederim. Fakat kalorifer aralarına el hayatta sığmaz, tüylü sopa temizleyici aklıma geldi, onu soksam aralara diye düşündüm fakat kıyamadım o güzelim şeye. Şimdi kara kara düşünüyorum petek aralarının temizliği nasıl yapılır diye muhtemelen bir şey bulamazsam sevdiğim tüylü toz alma sopasını kullanacağım fakat öncesinde buradaki temizlik sevdalılarına danışmak istedim var mı evinde eski kaloriferlerden olan ve petek aralarının temizliğini rutin olarak yapanlar. Hangi ürünleri kullanıyorsunuz temizlik için akıl verirseniz çok sevinirim. 

nilgun96

13.02.2021 12:57

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 19 Kasım 2021 08:30
    0

    kalorifer petek temizleyicisi olarak google'da ararsanız esneyebilen bir plastiğin etrafında tüyler eklenmiş ve kalorifer peteklerinin arasını temizlemek amacıyla üretilmiş bir ürün var bulabilirsiniz. Bu da olmasa zaten bez sokarak falan mümkün değil temizkemek.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kalorifer peteklerinin arası nasıl temizlenir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.