5.00 / 1 oy

Java kodlarını çalıştırmak için IPhone uygulamaları 2020

Az önce Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınız için (çoğunlukla telefon ya da tablet) kullanabileceğiniz Java geliştirme ortamları ile ilgili bir paylaşım yaptım, önceden de Windows ya da Mac OS işletim sistemine sahip notebook & masaüstü bilgisayarlar için kullanabileceğiniz IDE'leri yazmıştım. Gelelim IOS işletim sistemli telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz Java IDE'lerine.

1. SoloLearn: Learn to Code: Android'de olduğu gibi SoloLearn firması yazılım geliştirme eğitimleri için IOS'ta da mükemmel bir uygulama hazırlamış. İster Java olsun isterse de çalışmakta olduğunuz başka bir dil, mutlaka kullanın derim.

2 Pico Compiler - Java 9 IDE JDK: Sadece Java kodu derleyicisi olarak kullanacaksanız güzel bir kullanım deneyimi sunuyor.

3. Enki - Coding, Learn to Code: Eğitim odaklı bir uygulama.

4. Grasshopper: Learn to Code: Bir diğer eğitim odaklı IPhone uygulaması.

Son zamanlarda bilgi fazlasından dolayı insanlar neyi nereden nasıl öğrenmeleri konusunda kararsızlık problemleri yaşar oldular haklı olarak. Sertifika veren kurslar bir yandan, ücretsiz online kurslar, youtube videoları, internet siteleri diğer yandan hepsi en iyi eğitim şekli olduğu iddiasında. Bana sorarsanız en rafine bilgi en güzel öğreticidir. Zaten bir konuyu asıl anlayacağınız nokta, onu kendi kafanızda çözdüğünüz andır. Hiçbir uygulama ya da video, video izleyerek yazılımcı olabilmenizi sağlayamaz. Kodladıkça hata almalı, hata aldıkça düşünmeli ve anlamalısınız.

utku33

26.01.2020 04:09

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Java kodlarını çalıştırmak için IPhone uygulamaları 2020

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.