5.00 / 1 oy

Jackass Forever nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

Jackass, ilk kez MTV'de yayınlandığı dönemde o kadar çok reyting aldı ki sonunda yapımcılar Jackass: The Movie adı ile bir sinema projesi oluşturdular ve zamanla serinin de devamı geldi. Hatta Johnny Knoxville, Steve-O, Dave England, Bam Margera ve Chris Pontius gibi Jackass oyuncuları dünya çapta bir tanınırlığa ulaştılar.

Her yeni yapımda çılgınlık çıtasını bir üst seviyeye çıkartan ekip, en son 2010 yılında vizyona giren Jackass 3D ile artık daha fazlasını kendileri bile yapamazlar diye düşünülürken 2021 yılında yeni bir Jackass yapımının fragmanını paylaştılar ve bu filmin 22 Ekim 2021 yılında vizyona gireceği bilgisini paylaştılar.

Jackass filminin yapımcısı olan şirket (Jackass Forever), The Jackass Forever filminin sadece sinemada gösterime gireceğini ve sinema gösterimi süresince (45 gün boyunca) dijital yayın platformlarından yayınlanmayacağını duyurdu. 45 günün sonunda ise kendi dijital yayın platformları olan Paramount+ üyelerinin evlerinden izleyebilmeleri sağlanacak.

Paramount+ servisi Türkiye'de pek bilinen ya da yaygun bir servis olmadığı için bizde evden Jackass Forever filmini evden izleme olanağı pek kalmamış gibi görünüyor. Bizdeki popüler dijital yayın platformları olan Netflix, Amazon Prime Video, Exxen, BluTV, Disney+ ve HBO gibi servislerde bu filmi izleyebilmek en azından bir süre mümkün görünmüyor.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Free Guy filmi nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: The Tomorrow War nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Escape Room 2 Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Netflix Haziran 2021 Filmleri ve Dizileri

bkz: Eternals Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: A Quiet Place 2 Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

farukeczanesiiiiii

28.07.2021 23:21

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Jackass Forever nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.