5.00 / 1 oy

A Quiet Place 2 Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

Her birkaç yılda bir yeni sağlam gerilim filmleri çıkar ve A Quiet Place (2018) filmi de son yıllarda üretilen en orijinal gerilim filmlerinden birisiydi, keşke devamı çıksa da seriye dönüşse derken önce 2. film duyurulmuş, sonra da pandemi nedeniyle sinemaların kapalı olmasından kaynaklanarak yayına girişi ertelenmişti.

A Quiet Place Part II (Sessiz Bir Yer 2) filmi sonunda 28 Mayıs 2021 tarihinde vizyona giriyor, ikinci filmde de yine yönetmen koltuğunda ilk filmden tanıdığımız John Krasinski yer alıyor ve başrollerde de ilk filmden tanıdığımız Emily Blunt, John Krasinski, Millicent Simmonds ve Noah Jupe yer alıyor. Dolayısıyla çoğu devam filminde yapılan yeni karakterlerle aynı kurguyu işleme hatasına düşmeden film yine aynı karakterler üzerinden hikayeyi anlatmaya devam ediyor.

A Quiet Place 2 filmi sadece sinemalarda gösterime giriyor, bunun anlamı en azından bir süreliğine filmi evdeki dijital yayın platformlarımızdan (Netflix, Amazon Prime Video, BluTV, Exxen gibi) izlememizin mümkün olmayacağı. Belki  ilerleyen zamanlarda filmin gişesine göre pandemi şartları nedeniyle böyle bir anlaşmaya gitmeyi de tercih edebilirler.

 

Editör editi: önceki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Cruella Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Conjuring 3 Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Halloween Kills Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Samaritan Filmi Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Netflix'teki Tüm Türk Filmleri

bkz: Wandavision dizisi nereden izlenebilir? Amazon'da Netflix'te var mı?

farukeczanesiiiiii

25.05.2021 23:44

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
A Quiet Place 2 Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.