5.00 / 1 oy

İzlediğim filmleri listeleyerek paylaşabileceğim uygulama tavsiyesi

İzlediğim filmleri gruplandırarak ve puanlayarak saklayabileceğim bir program, internet sitesi ya da uygulama arıyorum. Aradığım uygulamayı kullanmak için amaçlarım ve ihtiyaçlarım şu şekilde:

- Birisine örneğin en beğendiğim korku filmlerini göndermek istiyorum, bunun için bir liste hazırlayabiliyor olmak ve wishlist gibi bu listeyi tek seferde bir link üzerinden istediğim herkesle paylaşabilmek istiyorum.

- Yeni filmler izleyip kategorize ettiğimde ve puanladığımda da mevcut listelerimin güncellenebilmesini istiyorum. Örneğin bu gece seyrettiğim korku filmi hayatımda izlediğim en iyi korku filmi olabilir, filme 10 puan verdiğimde daha önce izlediğim korku filmleri listesi hemen güncellenmeli ve bu film 1 numaraya çıkmalı.

- Ayda belki 10-15 tane film izliyorum ama birkaç yıl önce izlediğim bir filmi zaman zaman bir noktasına kadar hatırlayamadığım oluyor. Bir filmi bu sayede kendimin de daha önce izleyip izlemediğimi hatırlamam açısından faydalı olabilir

- Başkalarına ait listeleri de gezinerek bulabilmek ya da benimle paylaşılan url'ler üzerinden görebilmek isterim. Hattta public ve private liste gibi bir özellik ve takip ettiğim kişiler gibi özellikler de olursa harika olur. Takip ettiğim kişilerin ne zaman hangi filmi izlediklerini ve kaç puan verdiklerini görebilsem mükemmel olurdu

Bu özelliklerde bir film tavsiye uygulaması var mıdır, yoksa isteyen geliştirip hazırlasın bence tutar :)

dolunay666

01.11.2020 03:47

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İzlediğim filmleri listeleyerek paylaşabileceğim uygulama tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.