5.00 / 1 oy

iPhone XS iOS 14 Güncellemesi Sonrası Isınma Problemleri

iPhone XS kullanıcısıyım ve telefonumdan kullanım deneyimi, ısınma ya da batarya süreleri gibi konularda hiçbir şikayetim de ios 14 güncellemesini yapıncaya kadar yoktu. ios 14 güncellemesini telefona yüklediğimden beridir telefonun batarya süresi kısaldı ve elimde sosyal medyada gezinirken bile telefonun aşırı ısınmaya başladığını hissedebiliyorum ve dinlenmesi için ekranını kapatarak kenara koyuyorum.

ios 14 güncellemesi yapan kullanıcıların genellikle olumlu yorumlar yaptıklarını görüyorum ama onların cihazları genellikle iphone 11 olduğu için acaba apple bu işletim sistemi güncellemesini yaparken iphone xs özelinde istemeden bir şeyleri bozmuş olabilir mi diye merak etmeye başladım. Bu kullanım memnuniyetsizliği bir süre daha devam ederse downgrade yapmaya çalışacağım artık. bilinçli eskitmeye takılmamak için dünya paralar verip iphone aldım, güncelleme derken telefon hesap makinesine döndü resmen.

Benden başla xs ya da xs max kullanırken ios 14 güncellemesinden sonra performans ya da ısınma sorunları yaşamaya başlayan var mı?

DunkinMunkin2

24.09.2020 10:20

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
iPhone XS iOS 14 Güncellemesi Sonrası Isınma Problemleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.