5.00 / 1 oy

Instagram Hesabı Geçici Olarak Nasıl Kapatılır?

Instagram hesabınızı geçici olarak kapatmak için birçok gerekçeniz olabilir. Örneğin telefon başında çok fazla zaman geçirmenizden şikayetçi olabilir ya da birilerinin sizi fazla takip etmesinden yorulmuş olabilirsiniz. Ama instagram'a geçici bir süre ara vermek, bunun için de kurtarılabilir şekilde hesabı kapatmanız mümkün. Instagram hesabını dondurmak için yapmanız gerekenler:

Instagram hesabını geçici olarak kapatmak için Instagram'ın başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. bkz: Instagram hesap dondurma linki. Bu formda Instagram size hesabınızı neden kapatmak istediğinizi soracak ve doğru kişi olduğunuzdan emin olabilmek için de şifrenizi girmenizi isteyecek.

Instagram hesabınızı geçici olarak kapattığınızda tüm fotoğraflarınız, yorumlarınız, profil bilgileriniz ve hikayeleriniz siz hesabınızı geri açıncaya kadar erişilemez olur. Yani Instagram uygulamasından ya da internet sitesinden sizin instagram hesabınıza bakmak isteyen birisi instagram pofilinizi silinmiş olarak görür.

Geçici olarak silinen instagram hesapları daha sonra tekrar açılabildikleri için bir sebepten instagram'a ara vermek isteyen kullanıcılar için en tercih edilebilir çözüm. Sosyal medya detoksu yapmak bile insanda bir rahatlama hissi uyandırıyor.

afacan

03.12.2020 11:00

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram Hesabı Geçici Olarak Nasıl Kapatılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.