5.00 / 1 oy

Hesaplı ve Kaliteli Zımpara Makinesi Tavsiyesi

Aslında zımpara makinesi bakıyorum ama taşlama makinesini zımpara makinesi olarak kullanmak da mümkün olduğu için arada kaldım. Evde hobi olarak bir şeyler hazırlıyorum ve ürünü yılda belki birkaç kere kullanacağım, bu yüzden pahalı bir ürün almak istemiyorum ama yine de almışken fiyat performans ürünü kaliteli bir makine almak istiyorum.

Bosch Gws 7/115 avuç taşlama makinesi şu an 340 TL civarı görünüyor, Bosch'un giriş serisi mavi renkli ürünü, dolayısıyla da profesyonel seri olarak değerlendiriyorum. 720 Watt gücünde ve bana fazlasıyla yeter gibi geliyor. Ama internette bu ürünü zımpara yapmak için kullanan kimseyi de göremediğim için çok da emin olamıyorum, mesela ahşap zımparalamak istersem hangi başlığı almam gerekir, konuya vakıf değilim.

150 TL civarına da Einhell TC OS 1520/1 alabilirim, bu ürünün adında titreşim zımpara ifadesi geçtiği için zımpara için daha uygun ve hesaplı bir ürün olabilir mi diye düşünüyorum ama bu ürünün de gücü 150 Watt ve Bosch ile aralarında çok büyük bir güç farkı var.

Son olarak listemde Black&Decker BEW210 eksantrik zımpara var, bu ürünün de fiyatı 275 TL ve 230 Watt gücünde.

Açıkçası bir keresteyi ya da paletten sökülmüş bir tahtayı zımparalamak için hangi tür bir zımpara makinesi kullanmam gerektiğine de emin değilim, ben araştırırken konu hakkında tecrübelerini paylaşmak ve ürün önerisinde bulunmak isteyen olursa memnuniyetle dikkate alırım.

vuuno

14.06.2020 09:59

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 19 Ocak 2022 08:38
    0

    inşaat halindeki bir eve lazım oldu hesaplısından bir tane alayım dedim, sonra evde henüz elektrik olmadığına uyandım ve şarjlı olanlardan bir tane almaya karar verdim. kıssadan hisse, zımpara makinesi ya da elektrikli herhangi bir aleti almadan önce hangi çalışma şartlarında kullanacağınızı da dikkate alın

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hesaplı ve Kaliteli Zımpara Makinesi Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.