5.00 / 1 oy

Hesaplı ve Kaliteli Bebek Güvenlik Kapısı Tavsiyesi

80 cm'lik plastik bebek güvenlik kapılarının fiyatları 400-500 TL olmuş, özellik olarak ilginç bir şey var mı diye bakıyorum o da yok. Bu fiyatları verdikten sonra ahşaptan istediğim ölçülerde kendim yaptırırım, 1-2 yıl sonra zaten bir faydası kalmamış olacağı için de çıkan parçalardan tabure yaparım diye düşünmeye başladım. Malzeme maliyeti olarak 100 TL tutmayacak ürünler için 500 TL vermek yerine daha hesalı ve kaliteli bir bebek güvenlik kapısı arıyorum, oda kapısında kullanmayı düşünüyorum ve yeterince sağlam & güvenli olması gerekiyor.

Bu paraları verdikten sonra insan akıllı güvenlik kapısı sistemleri falan görmeyi bekliyor, mesela kapı açıldığında basit bir sensör ile sesli ikazda bulunabilir, hatta belki telefona bildirim bile gönderebilir. Ama 5 parça plastik için 500 TL vermeyi kabul etmiyorum. Yakınlarda bebek güvenlik kapısı alan ve fiyatı ile kalitesinin örtüştüğünü düşündüğü birileri varsa kullandıkları ürünleri tavsiye niteliğinde paylaşabilir mi?

hector1745

01.10.2020 02:27

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hesaplı ve Kaliteli Bebek Güvenlik Kapısı Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.