5.00 / 1 oy

Hafıza güçlendirme teknikleri kitabı tavsiyesi

Hafızamı güçlendirmek ve bunu pratik gündelik hayat uygulamalarına da yansıtmak istiyorum. Hafıza güçlendirme teknikleri ile ilgili internette gördüğüm kaynaklar vasat ve işlevsiz olarak nitelendirilebilecek düzeyde maalesef. Bunun yerine basılı kitap olarak satın alıp belki akıl oyunları, belki tek başına kafadan matematiksel işlem çözdürmeyi öğreten ve uygulatan sorular ya da benzer tekniklerle kendi zihnimi zorlamamı sağlayacak ve bu şekilde de hafızamı güçlendirecek kitap ya da kitaplar arıyorum. Türkçe olması tercih sebebidir ama eğer Türkçe güzel kaynak yok ama ingilizce güzel çalışmalar var derseniz ona da varım. Her türlü önereceğiniz hafıza güçlendirme kitabı için haber bekliyorum.

delicavit

17.12.2019 02:22

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 16 Şubat 2022 20:28
    0

    hafıza güçlendirmek için kitap yerine bu amaçlı hazırlanmış oyun gibi telefon uygulamalarını kullanabilirsiniz. hatta çocuklar için de erken yaşta bu oyunları birlikte oynayarak hafızalarının güçlü olmasını sağlayabilirsiniz

  • 15 Ağustos 2022 14:30
    0

    tamamına yakını pazarlama hilesi, bunun yerine bulmaca çözün daha etkili olur

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hafıza güçlendirme teknikleri kitabı tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.