5.00 / 1 oy

Gmail'de tüm oturum açma (login) kayıtlarını görmek (Tarih ve IP Adresleri)

Gmail hesabıma giriş yapılmış olabileceği endişesi ile internetten gmail oturum açma denemelerinin bir listesini nasıl görebileceğimi araştırdım, gmail web arayüzünün en alt sağ tarafındaki ayrıntılar linkine basınca tüm oturum açma tarihleri ve ip adresleri listeleniyor.

Eğer benim gibi böyle bir endişeye kapılarak bir güvenlik önlemi almak isterseniz, açılan pencerenin üst kısmındaki "Diğer tüm gmail web oturumlarını kapat" butonuna tıklayın ve sonrasında gelen mesajda da belirtildiği gibi şifrenizi değiştirin. Gmail hesabı herkesin hem onlarca yıllık mail deposu, hem de android cihazlarındaki uygulamalarında tüm kaynağı. google hesabının tehlike altında olması fikri bu yüzden bana korkunç geliyor.

gmail oturumlar

fevzi çakmak

14.05.2020 20:46

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 19 Eylül 2022 16:47
    0

    zaten herhangi bir cihazdan gmail oturumu açıldığında otomatik mail geliyor, fazla kuruntu yapıp sürekli bunu takip etmeye bence gerek yok

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Gmail'de tüm oturum açma (login) kayıtlarını görmek (Tarih ve IP Adresleri)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.