5.00 / 1 oy

Faturasız Hatlarda TL Yükleme Maksimum Süresi Nedir?

Yazın internet bağlantısını kullanabilmek için vodafone'dan faturasuz bir hat satın almıştım, sorsanız numarasını bile ezbere bilmiyorum. Ama yazlığa gittikçe yine lazım olacağı için bu hattı kapanmadan sürekli açık tutmak istiyorum. Bu amaçla da hattın kapanma sınırına gelmeden düzenli olarak minimum tutarda TL yüklemesi yapmayı düşünüyorum.

Telefon hattının kapanmaması için yükleme yapmam gereken maksimum süre nedir? Örneğin 6 ay yükleme yapmayınca mı hat kapanır yoksa 3 ay gibi bir süre sınırı mı vardır? Ayrıca bu yapmış olduğum yüklemeler daha sonra kullanılabilir mi yoksa bir son kullanım tarihleri var mıdır? Örneğin yaza kadar her 3 ayda bir 10 TL hat kapanmasın diye yükleme yapsam bu yüklemiş olduğum bakiyeleri yazın kullanabilir miyim yoksa bir son kullanım tarihleri olduğu için zamanla silinirler mi?

Not: Konuyu sadece vodafone olarak açmadım, hat kapatma ve TL kullanım süresi prosedürlerinde daha avantajlı bir telefon operatörü varsa ona da geçebilirim.

Hasan81

16.11.2020 13:12

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 5 Mart 2022 10:27
    0

    sanırım 3 ay olabilir, ama aranabilirlik özelliğinin kesilmesi sanırım çok daha uzun sürüyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Faturasız Hatlarda TL Yükleme Maksimum Süresi Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.