5.00 / 1 oy

Esmer Ten İçin Saçı Kızıla Boyatmak Nasıl Olur?

Beyaz tenlilere kızıl saçı çok yakıştırıyorum, arada pembeye kaçan tonlar olunca daha da tatlı oluyor. Ama ten rengi esmerleştikçe kızıl saç sanki çok boğucu oluyor gibi geliyor, saç ile ten rengi arasında çok kontrast olmaması gerek gibi geliyor. Mesela çok esmer olup da saçını sarıya boyatanların simsiyah kaşları ile çok göze batmaları da böuna örnek verilebilir.

Esmer ten için saçı kızıla boyatmak konusunda ne düşünürsünüz? Ayrıca kızıl saçın bakım zorlukları, boya akması ve zaman içerisinde kırmızının tonunun değişmesi gibi konularda da saçını daha önce kızıla boyatmış arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var. Youtube'da gizli sponsorlu içerikler ve kozmetik markaları yüzünden yorumlardan görebildiğim kadarıyla çok kişi mağdur olmuş. Kızıl saçın bakımı, şampuan önerisi gibi konularda da bilgi paylaşmak isteyen arkadaşlar için bu başlığı açıyorum. Katılım sağlayacak herkese şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

iremyağmur

08.09.2020 12:48

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 14 Ekim 2021 08:10
    3

    kesinlikle çok kötü bir fikir, kızıl saç açık tene ne kadar yakışıyorsa koyu tenlere de o kadar yakışmıyor ve itici duruyor. internette gördüğünüz modeller ve mankenler üzerinden kendinize çıkarsama yapmayın, youtube'daki sokak röportajlarındaki insanlar üzerinden değerlendirme yapmanız daha gerçekçi olacaktır.

  • 18 Ekim 2021 08:36
    0

    duymak bile kötü bir fikir olduğunu anlamak için yeterliyken sokakta her gün gördüğüm kötü örneklerini de ekleyince kesin olarak emin olduğum kötü kombinasyondur. yapmayın, yapacaklara a mani olun lütfen.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Esmer Ten İçin Saçı Kızıla Boyatmak Nasıl Olur?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.