5.00 / 1 oy

ERR_INVALID_RESPONSE Hatası ve Çözümü Nedir?

Php ile kodlandığını tahmin ettiğim bir internet sitesinden bir dosya indirmeye çalışıyorum (pdf ve docx formatında iki farklı dosya var ama ikisinde de aynı hatayı veriyor) ama aşağıda ekran görüntüsünü de aldığım gibi ERR_INVALID_RESPONSE hatası veriyor. Hata mesajının devamı da  şöyle: bu siteye ulaşılamıyor, ... adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.

ERR_INVALID_RESPONSE

Bu hatanın bir çözümü varsa yardımcı olabilir misiniz? Anlamadığım şu, bu siteye ulaşılamıyor diyor ama site yayında ve beni bu dosyanın olduğu url'ye kadar getiriyor ama bu noktada dosyaya erişmeme izin vermiyor. Dosya yerinde yok desem bu sefer de bildiğim kadarıyla 404 dosya bulunamadı (file not found) hatası vermesi gerekir. Sizce bu durumun açıklaması ve çözümü nedir?

oissende

12.01.2021 04:20

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

 • 12 Ocak 2021 10:12
  17

  1. Farklı bir tarayıcı ile sayfayı açmayı deneyin

  2. Farklı bir bilgisayar (ya da telefon) ile sayfayı açmayı deneyin

  3. Modeminizi kapatıp açarak farklı bir ip adresi aldıktan sonra tekrar açmayı deneyin

  Eğer bu 3 maddeyi deneyerek de sayfayı (ya da dosyayı) açamıyor ve aynı hatayı almaya devam ediyorsanız sunucu taraflı bir hata var demektir ve siteye mail atarak destek istemekten başka şansınız yok. Bir de web archive üzerinden kontrol eder misiniz?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
ERR_INVALID_RESPONSE Hatası ve Çözümü Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.