5.00 / 1 oy

Dominos'tan Bol Peynirli Ekmek incelemesi

Bu sponsorlu bir içerik falan değil, hatta dominos pizza'nın pizzalarını beğenen birisi de değilim ama Bol Peynirli Ekmek isimli ürünlerini yıllardır bozmadılar ve hafif akşam kazıntısı durumunda yenebilecek yemekler listesinde açık ara halen birinci sıradalar. Sarımsaklı peynir ama sarımsakları rahatsız etmeyecek oranda, peynirleri anlayabildiğim kadarıyla 2 çeşit, üzerindeki baharatlar da inanılmaz yakışıyor bu yemeğe. Malzemesi de ısırınca içinden peynir fışkıracak dolulukta olunca insan her akşam yatmadan önce bir tane yemek istiyor :)

Porsiyon olarak çok yemesiyle meşhur kişileri üst limit, azıcık yeyince doyan kişileri de alt limit olarak kabul edersek üst limitteki kişiler 2 adet Bol Peynirli Ekmek yiyerek rahatça doyarlar. Aç karnına bir erkek 1.5 porsiyonu rahat yer yani. Tadına baksam yeter seviyesini ise 1 porsiyon olarak düşünebilirsiniz. 2 kişiye ortaya 3 adet Bol Peynirli Ekmek olarak sipariş vermeniz yararınıza olur dolayısıyla.

Dominos'tan Bol Peynirli Ekmek

Dominos Bol Peynirli Ekmek

 

yavuz

26.12.2019 21:26

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dominos'tan Bol Peynirli Ekmek incelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.