5.00 / 1 oy

Dahon Katlanır Bisiklet vs Daha Hesaplı Bir Katlanır Bisiklet?

Dahon'un 26 jant M Espresso katlanır bisikletlerini almak gibi bir niyetim var ama maymun iştahlı birisi olarak birkaç gün sürdükten sonra bana göre değilmiş diyerek bırakmaktan da korkuyorum. Korkuyorum çünkü bisikletin fiyatı 4.500 TL'lere dayandı. Ben de acaba benzer özelliklere sahip daha hesaplı bir bisiklet bulabilir miyim diye alternatiflere yönelmeye başladım.

Niyetim, arabanın bagajına atıp aklıma estiğinde ya da gittiğim yerde müsait bir parkur, orman, dağ, tepe bulduğumda sürebileceğim bir bisiklet almak. Bisiklet sporunu hayatının bir parçası haline getirebilen kişilere imreniyor olmakla birlikte kalabalık bisiklet turları bana göre olmadığı için bu etkinliklere katılmak yerine kendi başıma aklıma estiği zaman aklıma estiği gibi sürmek istiyorum. Bisiklet bu amaçla hem arabanın bagajına kolaylıkla sığabilmeli, hem de açıp kullandığımda dağ bisikleti gibi kullanması zevkli olmalı. Ama mümkünse biraz daha da hesaplı olmalı.

Dahon katlanır bisiklet yerine emsal kalitede daha hesaplı bir bisiklet markası ve modeli tavsiye eder misiniz yoksa bu keyfin bedeli budur diyerek 4.500 TL'yi gözden çıkartmalı mıyım?

ercan ongun

08.09.2020 13:53

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dahon Katlanır Bisiklet vs Daha Hesaplı Bir Katlanır Bisiklet?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.