5.00 / 1 oy

CleanMyMac Uygulamasını Kullanan Var mı?

Macbook Air bilgisayarım tarayıcı ekranındayken rastgele aralıklarla kitlendiği için (mouse imlecini hareket ettiremeyecek şekilde) Macbook Air Nasıl Formatlanır? yazısında nasıl yapılacağını da adım adım anlattığım şekliyle sıfırdan formatladım ama formattan sonra daha chrome ve spotify dışında hiçbir uygulama bile kurmadan yeniden internette gezinirken kitlendi ve bunca emeği boşa verdiğimi fark ettirdiği için de iyice sinir bozdu. SMC resetlemesine kadar olası tüm düzeltme işlemlerini denedim ama artık çare kalmayınca birkaç internet sitesinde tavsiye edilen bir uygulama olan CleanMyMac uygulamasını kurmayı düşünüyorum. CleanMyMac ücretli bir uygulamaymış ama temel bazı özellikleri ücretsiz olarak kullandırmaya izin veriyormuş anladığım kadarıyla. Sorum ise CleanMyMac uygulamasını kurup da kullanan olup olmadığı, tavsiye eder misiniz deneyeyim mi yoksa hiç kurmadan artık doğruca bilgisayarı servise bırakayım mı?

cancarlo

17.08.2020 07:27

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 7 Ocak 2022 01:11
    0

    uygulamanın ücretsiz sürümünü kullanıyorum, o bile gayet başarılı ama tam sürüm olarak alınması gereken uygulamalardan birisi

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
CleanMyMac Uygulamasını Kullanan Var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.