5.00 / 1 oy

Boş viski şişesi ile üretilebilecek aksesuarlar

Elimde çok sayıda farklı markanın viski şişesi var (Chivas Regal, Johnny Walker, Lagavulin, Talisker, Macallan, Jack Daniels, Jim Beam, Wild Turkey...). Viski şişeleri de farklı şekil ve ebatlarda oldukları için her birinin farklı özellikleri var. Uzun zamandır atamadığım bu viski şişeleri ile  kendim yapabileceğim aksesuarlar var mı bunu merak etmeye başladım. Mesela şişe içerisine led ampuller koyarak çok şık aydınlatma ürünleri hazırlayanlar var internette. En kötü ihtimal, dekoratif bir bar için aksesuar olarak dizmeyi planlıyorum tüm şişeleri ama görüp de paylaşmak istediğiniz güzel ve yaratıcı bir fikir olursa buradan yazabilirseniz denemek isterim.

viski şişesi lamba

 

kobra

13.02.2020 13:54

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 3 Ekim 2021 09:09
    0

    içine çay koyarak aksesuar niyetine bar gibi sergileyin, bir evi zengin gösteren unsurlardan birisi olarak viski barından daha etkili bir dekor tanımam :) viski şişelerinin camları kalın olduğu için delinmeleri ve içerilerine ışık vb. aksesuarlar eklenmesi bildiğim kadarıyla daha zor, üzerine lambader başlığı koymak da bir yerden sonra sıkıcı gelecektir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Boş viski şişesi ile üretilebilecek aksesuarlar

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.