5.00 / 1 oy

Borsada Bekleyen Alım Satım Emirleri Nereden Görülebilir?

Hisse senetlerinin fiyatlarını investing'den gecikmeli olarak takip ediyorum, arada yorumlara da bakıyorum bir haber var mı diye ama uzun uzadıya da tümünü okumuyorum ya da yorum yazmak için kayıt olmuyorum. İnsanlar bazen şu seviyede bekleyen bu kadar alım var ya da satış var burayı kırması gerek gibi yorumlar yapıyorlar. Benim internetten takip ettiğim finans sitelerinde ise böyle bir bilgi göremiyorum ben. İnsanlar bekleyen alım satım emirlerini nereden görüyor olabilirler?

Bir de anlık hisse senedi fiyatlarını görebilmek için bir internet sitesi var mıdır yoksa bu işlem sadece bankaların uygulamalarından mı takip edilebilir?

Edit: Matriks Data gibi veri izleme platformlarından hem canlı piyasa verileri izlenebiliyormuş, hem de bekleyen emirler görülebiliyormuş. Bunca insan veri izleme platformlarına para mı veriyor yani anlamadım.

arayan

12.11.2020 13:02

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Borsada Bekleyen Alım Satım Emirleri Nereden Görülebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.