5.00 / 1 oy

Bluetooth Audio Devices Are Not Supported By The PS4 Hatası

Playstation 4 Pro kullanıyorum ama aynı sıkıntı forumlarda okuduğum kadarıyla düz Playstation 4 konsollarda da varmış. Kablolu kulaklığımı dualshock 4 kola bağlayarak kullanabiliyorum ama oyun oynarken koldan kulaklarıma doğru uzanan bir kablo olması çok rahatsız ediyor ve ben de kablosuz bir kulaklık kullanarak oyun oynamak istiyorum. JBL marka kablosuz kulaklığım var ama bluetooth cihazlar menüsünden kablosuz kulaklık eklemeye çalıştığımda Bluetooth Audio Devices Are Not Supported By The PS4 (Bluetooth ses cihazları Playstation tarafından desteklenmiyor) diye bir hata alıyorum. Bu hatanın etrafından dolaşabilmek için yıllardır PS4 kullanıcıları tarafından çok şey denenmiş ama netice olarak Sony bu bağlantıya izin vermiyormuş. Peki izin verilen bir kulaklık varsa onu alalım madem ama kablosuz olsun, ya da bluetooth dışında bu kulaklıkları playstation'a bağlayacak bir yol var mı?

gumanji

18.03.2020 15:46

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 26 Ocak 2022 17:26
    4

    buna benzer bir başlık daha vardı ama bulamadım, neden bluetooth kulaklığı (eğer destekliyorsa) doğrudan televizyona bağlamıyorsunuz?

  • 26 Ocak 2022 15:08
    2

    demek istemektedir ki sen istiyor Playstation 4 ile birlikte bluetooth kulaklık kullanmak, sen verecek 100 dolar

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bluetooth Audio Devices Are Not Supported By The PS4 Hatası

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.