5.00 / 1 oy

Astrologlara göre pandemi ne zaman bitecek?

Artık halkın koronavirüsten ve pandemiden başka gündemi kalmadığı için haber kanalları da tartışma programlarında her gün koronavşrüs salgını ne zaman bitecek temalı tartışma programları hazırlar oldular. Ama pandeminin sona erme süresi konusunda bilim insanlarını ve hekimleri canlı yayına çıkartmak (bir de şu konu var: Televizyona çıkan doktorlar yayına çıkmak için para mı ödüyor? ) yeterince izleyicinin devamlılığını sağlayamadığı için artık önce bilim insanları gelişmeleri yorumluyorlar, sonrasında ise astrolog konuklar çağırılıyor ve pandeminin ne zaman biteceği bir de astrologlara soruluyor.

Astrolojiyi tamamen reddeden birisi değilim ama birbirinden bu kadar uzak ve tutarsız tahminler yapan bu kadar astroloğu bir arada görünce de konu itibarını kaybetmiş oluyor gözümde. 2020 Mart ayında twitter'da 2 ay sonra pandemi sona erecek diyen astrolog o tweet'lerini silip her ay yüzü kızarmadan güncelleyebiliyor mesela. İyi güzel de her gün gelecek ay pandemi sona erecek derseniz eninde sonunda haklı çıkacağınız bir ay olur :)

Üşenmedim, internetteki en tanınan astrolog'lardan 5 tanesinin koronavirüs tahminlerini tarihsel olarak sıraladım ve aralarındaki en ortak nokta olan tarihleri de buraya not alıyorum. Umarım haklılardır da bu pandemi artık sona erer, yoksa yıllarca bu kabusu yaşama fikri bile çok korkunç.

Genel görüş olarak sorun Çin'in sağlık evinden çıkmasından kaynaklanıyormuş ve bu ev de 6. eviymiş. 2021 Şubat ayından sonra düzelmeler başlayacakmış ancak tam anlamıyla feraha ereceğimiz tarih 2023 başlarıymış çünkü bu tarihlerde Satürn tekrar ev değiştirecekmiş.

Aşı çalışmalarının olumlu sonuç vermesi ve 2021 içinde tüm bu salgın ve felaketlerin sona ermesi dileğiyle..

alperen

08.01.2021 02:31

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Astrologlara göre pandemi ne zaman bitecek?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.