5.00 / 1 oy

Antre aydınlatması için hareket sensörü taktırmak

Uzun bir antrede aynı anda hem açıp hem de kapatma özelliği olan vavien bir elektrik aydınlatma düzenimiz var ama aklıma bu ampule hareket sensörü taktırmak geldi, hem her defasında açıp kapatmakla uğraşmaya gerek kalmaz, hem de elektrikten de tasarruf ettirmiş olur. Hareket sensörünü kendim takabilir miyim yoksa bir elektrikçiden mi yardım istemeliyim? Ayrıca uyduruk bir ürünü bilmediğim için satmasınlar diye kaliteli ve uzun yıllar bozulmadan kullanabileceğim bir hareket sensörü markası tavsiyeniz olur mu?

Not: antre gündüzleri aydınlık olduğu için hareket sensörü sadece akşamları çalışmalı, dolayısıyla ışık sensörü gibi bir şey de vardır sanırım içinde?

aliduman

26.07.2019 16:35

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 6 Aralık 2021 10:00
    3

    tuvalet için kullanılması ne kadar saçma ise antre için kullanımı da bir o kadar mantıklı bir teknoloji. hem elleriniz doluyken rahat rahat geçip sonrasında açma kapatma gibi dertlerle uğraşmıyorsunuz, hem vavien anahtar derdiniz yok, hem de gece yatarken güvenik önlemi vazifesi de görmüş oluyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Antre aydınlatması için hareket sensörü taktırmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.