5.00 / 1 oy

Ankara'da kar araçlarını online olarak kameradan takip etmek

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara'da kar araçlarını canlı olarak izleyebileceğiniz bir altyapı kurmuş. Kar yağışlarında küreme ve tuzlama çalışmaları yapılırken anlık olarak hangi aracın nerede olduğunu görebiliyorsunuz ve kamerasından da izleyebiliyorsunuz. İlgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Örneğin kar yağdığı bir esnada arabanızda mahsur kaldınız ve kar küreme araçlarından birisinin yakınlarınızda olup olmadığını öğrenmek istiyorsunuz. Ya da evinizde otururken kar küreme araçlarının nasıl çalıştıklarını kameradan canlı olarak izlemek istiyorsunuz. Sayfayı açıp istediğiniz konumdaki kar küreme aracının kamerasına canlı olarak bağlanarak anlık olarak izleyebiliyorsunuz. Kar olmadığı zamanlarda da araçlar otoparklara çekilmiş oluyorlar.

ankara belediyesi kameralı araçlar 

Yandex harita altyapısı kullanılarak geliştirilmiş sistem aksamadan çalışıyor. Ankara haritası üzerinde tüm araçları plakaları ile görüntüleyebiliyorsunuz. İstediğiniz araca basınca da kamerasına bağlantı kurarak canlı olarak izleyebiliyorsunuz.

Filiz06

02.02.2021 00:28

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ankara'da kar araçlarını online olarak kameradan takip etmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.