5.00 / 1 oy

Akıllı Telefonlar (Android-iOs) İçin Alışveriş Listesi Uygulaması Tavsiyesi

Markete gittiğinizde ne alacağınızı unutuyorsanız ya da farklı alışveriş listelerini telefonunuzdaki tek bir telefondan takip etmekte zorlanıyorsanız bugün size tavsiye edeceğim ikinci uygulama Bring! Market Alışverişi Listesi uygulaması.

Alışveriş listesi yapabildiğiniz uygulamalar ilk çıktıkları günden bugüne kadar oldukça geliştiler ve wunderlist gibi eski uygulamalarla kazandığımız yapacak işler ve alışveriş listesi yapma uygulamaları bugün hatırlatmaları olan, evdeki diğer kişilerle görev dağılımı yapabildiğiniz ve bildirimler gönderebilen daha akıllı uygulamalara evrildiler. Bring uygulaması da denediğim çok sayıda alışveriş listesi uygulaması arasından en başarılı olan uygulama diyebilirim. Uygulamayı Android telefonda kullanıyorum ama Appstore'da Apple marka iPhone telefonlar için olan sürümü de mevcut.

Uygulamanın görsel arayüzü, alışveriş listelerinizi daha verimli düzenleyebilmenizi sağlıyor. Database'de zaten almanız muhtemel olan alışveriş kalemleri mevcut olduğu için hatalı yazım gibi problemler de yok. Ayrıca eşiniz ya da ev arkadaşınız alışverişe giderken size Bring üzerinden bildirim gönderebiliyor ve aldığı ürünler konusunda sizi anlık olarak bildirimlerle bilgilendirebiliyor.

Not: Wunderlist uygulamasını Microsoft satın aldığında adını To-Do olarak güncellemişti ve halen çok yaygın olarak da kullanılıyor bu uygulama. Ama to-do uygulamasında senkronizasyon problemleri olabildiğini bildiğim için Bring uygulamasına geçerek alışveriş listelerimi artık bu şekilde tutmayı tercih ediyorum.

emre dayan

15.11.2020 21:23

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Akıllı Telefonlar (Android-iOs) İçin Alışveriş Listesi Uygulaması Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.