5.00 / 1 oy

Zoom Uyumlu Grafik Çizim Tableti Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba, zoom'da giriş seviyesinde grafik çizim eğitimleri vermek gibi bir projem var. Bu projemi gerçekleştirebilmek için de bir grafik çizim tableti satın almam gerekiyor. Grafik çizim tableti ürünlerini hayatımda hiç kullanmadığım için teknolojilerini, nelerle uyumlu olup olmadıklarını bilemiyorum. Adobe programlarını açsam bir şeyi nasıl çizip aktarabileceğimi bile bilmiyorum mesela. Bu yüzden teknolojiyi seven ve takip eden arkadaşların cevaplamasını rica ettiğim sorularım var.

Grafik çizim tabletleri çok geniş bir fiyat skalasında satılıyorlar. Bu fiyat değişikliğindeki temel sebebin ekran boyutu olduğunu düşünüyorum ama markaların ve yazılımların da önemli bir etkisi olması gerek gibi geliyor bana. Hiçbir markanın adını daha önce duymadığım için hangi markanın ürünlerine bakmam gerektiği konusunda da bir fikrim yok. 2000 TL - 3.000 TL aralığında, çizim yapabileceğim kadar hassas kalem algılaması olan ve zoom gibi programlar ile de uyumlu bir çizim tableti önerebilir misiniz bana?

meltem.designer

19.09.2020 12:32

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 22 Mart 2022 19:46
    3

    zoom'a uyumlu olmak diye bir şey olmaması lazım aslında, windows ya da mac gibi kullandığınız işletim sistemi tarafından driver ile tanıtılmış ve algılanmış olması muhtemelen yeterli olacaktır. zoom sadece bu işletim sisteminde çalışan bir program ve mouse ya da klavye'yi nasıl algılayabiliyor ve tanıyabiliyorsa grafik çizim tabletinizi de pekala tanıyacaktır

  • 27 Haziran 2022 04:36

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Zoom Uyumlu Grafik Çizim Tableti Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.