5.00 / 1 oy

Youtube ürün inceleme videolarındaki kamera sistemi nasıl kurulur

outube'da ürün incelemesi yapmak gibi klişe bir fikrim var bu ara, evdeki ürünlerin ukt (uzun kullanım testi) videolarını çeksem bile onlarca videoya malzeme çıkar, hazır evde boş duruyorken bari video editlemeyi falan da öğrenmiş olurum diye düşünüyorum ama video çekimlerini yapacağım kamera ve tripod setup'ı için ellerimi özgür olarak kullanabileceğim ve tepeden çekim yapabilen bir sistemi nasıl kurabileceğimi çözemedim. Tripod desem bu kameralar tam tepeden çekiyor, kafama gopro bağlayayım desem herkes bunu bu şekilde yapıyor olamaz.. Nedir bu kamera sisteminin sırrı, 90 derece açıyla duran bir tripod sistemi olabilir mi mesela?

cukalvat or

21.07.2020 20:00

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 22 Eylül 2022 18:34
    0

    sadece youtube için değil, her video için en önemli unsur her zaman ışıktır. ışık için de çok yer kaplamayan ve erişilebilir ürünler olarak ring light dedikleri ve kamera çevresinde yuvarlak halka şeklinde ışık olan ürünleri tercih edebilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Youtube ürün inceleme videolarındaki kamera sistemi nasıl kurulur

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.