5.00 / 1 oy

Windows mavi ışık filtresi uygulaması tavsiyesi

Telefonlarda son zamanlarda faydalarından çok sık bahsedildiği için kullanmaya alıştığım mavi ışık filtrelerini (en azından akşam aktive edince artık uykuya daha rahat dalabiliyorum) kullandığım windows bilgisayarda da akşamları aktive etmek ve kullanmak istiyorum. Göz sağlığı için faydalı windows uygulamalarını, özellikle de mavi ışık filtresi olan uygulamaları yazabilirseniz çok sevinirim. Hatta tavsiye niteliğinde bir soru olsun bu, kullanmayan herkese de samimiyetle kullanmalarını tavsiye ederim. Bütün gün bir ışık kaynağına bakmanın uzun dönemde çok da sağlıklı ve faydalı sonuçları olmayacağı hepimizin malumu sonuçta.

ibrahim

02.09.2019 15:12

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 30 Kasım 2021 09:37
    0

    Windows 10'da zaten night ligjht özelliği var, etkinleştirdiğinizde akşam saatlerinde bilgisayar ekranınızın ışığı siz uyku saatinde daha iyi uyuyun diye yavaş yavaş sönmeye ve renk değiştirmeye başlıyor.

  • 30 Nisan 2022 10:42
    0

    bu uygulamaları bayıla bayıla kullandığını söyleyenleri anlamıyorum, ışık sararmaya başladığı an benim gözlerim direk rahatsız olmaya başlıyor ve uygulamayı kapatıyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Windows mavi ışık filtresi uygulaması tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.