5.00 / 1 oy

VPN ile download yapınca dosyalar yarım kalıyor

Genellikle Opera'nın kendi VPN'ini kullanıyorum ve internette sürekli olarak bu şekilde geziniyorum, faydası olup olmadığından da şüpheliyim ama fazlasıyla alıştığım için Chrome falan çok ağır geliyor artık gözüme. Ama Opera VPN ile download yaparken 40-50 mb'tan sonra download'ların kesilmesi ve yarım kalarak sonlanması gibi bir problemim var. Vpn'i kapatınca tüm download'lar sorunsuz olarak geliyor ama VPN aktifse ve özellikle de SSL sertifikası olan https bir siteden download yapıyorsam mutlaka download tamamlanamıyor. Var mıdır bunu düzeltmenin bir yolu, neden olur ya da sadece bana mı oluyor bilemiyorum çünkü internette de bu konuda bilgi arayan kimseyi bulamadım.

İsmail Sevindi

06.11.2019 21:28

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 10 Kasım 2021 02:07
    1

    ücretsiz vpn servislerinde (opera gibi) var böyle bir durum, hem ücretsiz hem de kaliteli ve kesintisiz bir vpn servisi bulmak isterseniz de muhtemelen birkaç aya ya da yıla kadar kredi kartı ve kullanıcı şifre bilgilerinizi forumlardan toplarsınız. bu yüzden kaliteli bir vpn servisini ücretli olarak edinmeniz sorununuzu kalıcı olarak çözmüş olacaktır.

    bkz: Surfshark VPN İncelemesi (2021)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
VPN ile download yapınca dosyalar yarım kalıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.