5.00 / 1 oy

Uygulama Kurmadan Tarayıcıdan Google Earth'ü Nasıl Açabilirim?

Yıllar önce Google Maps bile yollen ilk kez Google Earth'ü gördüğümde aklım şaşmıştı, dünyanın herhangi bir noktasına anlık olarak gidip orayı anlık olmasa bile görebilme fikri çok çılgınca gelmişti. Açıkçası bugün bile böyle bir uydu teknolojisinin ücretsiz olarak herkes tarafından erişilebilir olarak sunulması bana çılgınca geliyor. Ama google maps çıktığından beri de uydu görüntülerine bakmaya gerek kalmıyordu sanırım, ama bugün apartmanın kuşbakışı görüntüsünü google maps'tan göremeyince telefondan google earth'e bakayım dedim.

Telefona Google Earth uygulamasını kurmak nedense mümkün değil, sizin ülkenizde bu uygulama kullanılamaz gibi bir hata mesajı çıkıyor. Google'dan arama yaparak tarayıcıdan google earth'e girmeye çalışıyorum ama arama sonuçlarında çok alakasız sonuçlar çıktığı için google'a ait olan orijinal google earth'ün internet sitesini bir türlü bulamadım. Acaba artık tarayıcıdan google earth'ü kullanmak mümkün değil mi? Uygulamasını kurmak da mümkün değilse google earth kullanamayacak mıyız yani?

Çözümlü edit: Bilgisayardan arama yapınca earth.google.com/web adresinden google earth'e girebildiğimi gördüm. İlginç bir şekilde telefondan bu sonucu görüntüleyememiştim.

google earth

jiyan19

24.01.2021 08:11

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Uygulama Kurmadan Tarayıcıdan Google Earth'ü Nasıl Açabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.