5.00 / 1 oy

Ukrayna Kiev'de gazsız su nasıl anlaşılır?

Bu başlığın ne kadar değerli ve anlamlı olduğunu Kiev'de gezmekte olan ve susayıp marketten su zannederek su aldıktan sonra tam tepesine diktiğinde gazlı mineral suyu aldığını fark eden insanlar iyi bilirler. Su şişelerinin ve markalarının üzerinde gazlı ya da gazsız su olduklarını belirten herhangi bir ifade yok, sadece markaların farklı kapak renkleri var ve zaten üzerlerindeki yazıları kiril alfabesi oldukları için okuyamadığınızdan en fazla çalışanın ingilizce bilmesinden medet umarak gas or no gas diye sorabiliyorsunuz, o da hangisini istediğinizden de emin olamadığı için sizi yanlış yönlendirebiliyor. Aramanız gereken su markalarının modelleri şunlar olsun, zaten her markette varlar:

kiev ukrayna gazsız sular

bon-aqua marka suların açık mavi kapaklı şişelerini gördüğünüz yerde alabilirsiniz, gazsız ve güzel bir su. Denediklerim arasında gazsız olduğunu bildiğim ve beğendiğim diğer marka da (yanlış yazıyorum ama latin alfabesi ile yazınca böyle oluyor) mopwuhcbka marka suların beyaz kapaklı olan su şişeleri de yine gazsız ve lezzetli sular. Ukrayna'da satılmakta olan çok marka su var ama ben bunların gazsız olduklarına emin olduğum için şimdilik bu kadarını yazıyorum. Başka gazsız su markaları bulursanız siz de aşağı yorum olarak ekleyebilirsiniz.

harun_emirhan

24.09.2019 11:33

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ukrayna Kiev'de gazsız su nasıl anlaşılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.