5.00 / 1 oy

Tarayıcıdan WhatsApp nasıl açılır?

Önceleri insanların bilgisayardan whatsapp kullanabilmek için program kurduklarını düşünüyordum ama sonra tarayıcı üzerinden bir sekmede mesajlarını görüp mesaj gönderebildiklerini, dosya ekleyebildiklerini, kısacası telefonları ile yapabildikleri tüm işlevleri bilgisayar tarayıcısından da gerçekleştirebildiklerini gördüm ancak nereye nasıl login olmak gerektiğini bir türlü çözemedim, eğer çok basit bir şey soruyorsam rezil etmeden yanıtlayabilirseniz çok sevşinirim :)

yaseminemre

19.06.2019 14:31

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

 • 20 Haziran 2019 14:09
  23

  Bildiğim yerden geldi, bir onaylı cevabımız olsun bari şu fani dünyada :)

  1. https://web.whatsapp.com adresine girin

  2. Telefonunuzdan da whatsapp uygulamasını açın. Sağ üstteki dikey 3 noktaya basarak WhatsApp Web'i seçin

  3. Sağ üstteki + butonuna tıklayarak daha fazla bilgisayarda WhatsApp'ı kullanabilirsiniz

  4. + tuşuna basınca bir QR Kod tarayıcı gelecektir telefonunuzun ekranına. Bununla bilgisayar ekranundaki QR kodunu tarayın.

  5. İşlem tamam. Tarayıcı size bildirimleri de açayım mı diye sorarsa onu da açın ki bilgisayarda çalışırken bir mesaj gelirse tarayıcı bildirimleri üzerinden size direk uyarıı gelsin.

 • 21 Ekim 2021 05:49
  0

  web.whatsapp.com varken neden insanlar whatsapp'ın windows uygulamasını kurarlar ben de bunu anlamıyorum. hangi bilgisayara geçersem geçeyim (apple, linux, windows fark etmeden) tarayıcıda bir sekme ile whatsapp yazışmalarımı kolaylıkla yapabiliyorum ben de.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tarayıcıdan WhatsApp nasıl açılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.