5.00 / 1 oy

Storytel masaüstünden nasıl kullanılabilir?

Storytel uygulamasını bir süredir kullanıyorum ve müzik dinlemek ya da yandaki arabanın korna seslerini dinlemek gibi verimsiz geçirdiğim günlük araba sürme sürecimde bana inanılmaz faydası oluyor. Hatta normalden bile daha yavaş ve sakin araba sürdüğümü söyleyebilirim artık çünkü bir yere hemen varma endişeli halim de gitti ve neredeyse arabayı park ettikten sonra bile inmiyorum arabadan biraz daha dinleyebilmek için. Storytel nedir diyenler olursa diye hakkında kısaca bilgiler vermiştim. Açıkçası internet sitesini denememiştim acaba buradan da dinleyebilir miyim diye çünkü nasıl olsa dinlerim diyordum, Spotify'da olunca Storytel'de de olur nasıl olsa demiştim ama maalesef öyle olmadı. Önizleme seslendirmesi dışında tarayıcıdan kitap dinlemenin mümkün olmadığını fark ettikten sonra Windows kullanıcısı olarak Windows Store'a bakmak aklıma geldi.

storytel windows microsoft store

Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapabiliyorsunuz

storytel windows login

Giriş yaptıktan sonra sesli kitapları görüntüleyebilir ya da kitaplığınıza geçiş yapabilirsiniz.

storytel windows 10

Dinlemek istediğiniz kitaba gelerek play the book dediğinizde de kitap seslendirilmeye başlıyor.

denci

22.10.2019 13:26

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 27 Eylül 2022 14:28
    0

    yine de storytel'i tabletten ve telefondan kullanmak bence daha pratik, taşınabilir olması bile başlı başına yeterli sebep

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Storytel masaüstünden nasıl kullanılabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.