5.00 / 1 oy

Storm Corrosion 2. albümü mü geliyor?

Storm Corrosion, 2012 yılında Opeth'ten tanıdığımız Mikael Akerfeldt ve Porcupine Tree ile solo çalışmalarından tanıdığımız Steven Wilson'ın birlikte geliştirdikleri bir albüm projesi olarak karşımıza çıkmıştı ve oldukça sakin ve kaliteli bir albümdü. Her iki sanatçı da farklı albümlerde farklı tarzlara kayabilen, ama her albümleri çok kaliteli olan isimler olduğu için bu albümün çıkmasını da uzun zaman beklediğimi hatırlıyorum, çıktığında da ne sert, ne de progressive bir sound'a sahip olmadığına çok şaşırmıştım ama besteler de kayıtlar da çok başarılıydı.

Yakın zamanda Steven Wilson, instagram hesabından Mikael Akerfeldt ile birlikte bir fotoğraf paylaşmış ve açıklamasına da Storm Corrosion lunh yazmıştı, reddit'te bu fotoğrafın paylaşılmasından beri başlayan söylentiler ve Louder müzik haber sitesinin paylaşımları, yakın zamanda olası bir Storm Corrosion 2 projesinin başlayabileceğini iddia ediyor. Progressive müziğe özgün dokunuşları olan bu iki efsane ismin yapacağı her projeyi heyecanla beklediğimiz için umarız bu haberin aslı vardır diyoruz.

bkz: Steve Hackett'ın Favori Progressive Albümleri

bkz: Mike Portnoy'un Favori Enstrümantal Parçaları

bkz: Mike Portnoy'un 10 Favori Albümü

bkz: Wall of Death (Ölüm Duvarı) Nedir?

bkz: Ağlatacak Kadar Duygusal Enstrümantal Şarkılar

bkz: Sakinleştirici Müzik Tavsiyeleri

kuandık

21.02.2021 14:41

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Storm Corrosion 2. albümü mü geliyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.