5.00 / 1 oy

Spotify Premium Duo Nedir?

Spotify, yeni üyelik modeli olan spotify premium duo'yu mail atmış, ben de açıp bir bakayım nedir belki işime yarar dedim. Duo kelimesi zaten çift anlamına geldiği için iki kişinin kullanabilmesi amacıyla geliştirilen bir ürün olduğu adından da belli. Pandemi sürecinde eve kapanmak durumunda kalan aileler için geliltirdiklerini düşündüğüm bir ürün ama iki kullanıcının da aynı adreste ikamet etmesi gibi bir şart koymuşlar. Yani aynı evde kalıp kendi telefonlarında ve bilgisayarlarında bağımsız spotify hesapları ile müzik dinlemek yerine ortak bir spotify hesabı kullanabilmeleri fikri üzerine yoğunlaşılmış. Benim anlamadığım konu ise insanlar sadece evlerinde müzik dinlemiyorlar ki? mesela karı koca bir çift işe gittiklerinde evlerinden çıkıp farklı ip adreslerinden müzik dinlemek istediklerinde eğer spotify premium duo üyelikleri varsa ip adresleri farklı olduğu için bu doğal ihtiyaçtan mahrum mu kalacaklar?

Spotify'ın offline (çevrimdışı) olarak kullanılabilmesi ve indirdiği şarkıları daha sonra internete ihtiyaç duymadan çalabilmesi bir derece spotify premium duo üyelik sistemi ile işlevsel hale gelebilir ama bu sefer de herkes için kişiselleştirilmiş müzik listeleri diğer hesap ile karışarak farklı müzik zevklerine sahip insanlar için dağınıklığa yol açabilir diye düşünüyorum.

Sonuç olarak spotify premium hesabı olmayan çitler için 1 ay ücretsiz üyeliğe imkan tanıyorlar ve benim de emin olmadığım soruların yanıtlarını bu şekilde bulabilirler. Enpara'nın spotify ücreti iadesi kampanyasını da imkanınız varsa kullanarak düzenli ödeme miktarınızı düşürmenizi tavsiye ediyorum.

koray2222

11.07.2020 07:18

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify Premium Duo Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.