5.00 / 1 oy

Spotify'ı x dakika sonra otomatik olarak kapatmak

Storytel uygulamasından alışkın olduğum çok güzel bir özellik var, gece yatarken telefonu yanıma koyuyorum ve sesli kitabı 15 dakika sonra otomatik olarak kapanacak şekilde zamanlayarak başlatıyorum ve kitabın susması ile uyumam da aşağı yukarı denk gelmiş oluyor.

Spotify, yazılımsal olarak çok daha karmaşıl ve donanımsal bir uygulama gibi geliyor. Spotify'daki birçok özelliği de internetteki yazıları okuyarak ya da kurcalayarak keşfettim ben de. Acaba spotify'da da x dakika sonra çalan müziği otomatik olarak kapatacak şekilde bir geri sayım aracı var mıdır bilen var mı diye sormak istedim. Eğer yoksa spotify'ın android uygulamasına android üzerinden müdahale ederek 15 dakika gibi bir süre sonuna timer ekleyerek otomatik olarak kapatmak mümkün olabilir mi?

Spotify'da sadee müzikler değil, aynı zamanda podcast'ler de olduğu için böyle bir özellik kesin eklenmiştir diye düşünüyorum, eğer eklenmiyorsa teknik yetersizliklerden değil de sırf daha fazla şarkı çalınsın diye olmuş olacağı sonucuna varmış olacağım.

symca99

04.10.2020 22:17

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify'ı x dakika sonra otomatik olarak kapatmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.