5.00 / 1 oy

Shopify ile iyzico entegrasyonu nasıl yapılır?

Arkadaşlar selam, bir arakdaşımın ricası üzerine hiçbir bilgi sahibi olmadığım bir konuda ufak bir kodlama yapmam gerekiyor. Hayatımda shopify kullanmışlığım hiç yok ve nerede barındırılır, nasıl geliştirilir, arka planında hangi sunucu ve yazılım dili vardır en ufak bir fikrim bile yok. İnternette arayıncada eğitimlerin tümü shopify'da satış yapılması üzerine kullanım eğitimleri. Shopify temaları nasıl geliştirilir, hangi tür sunuculara nasıl kurulur net bir bilgi bile bulamadım.

Basit bir e-ticaret platformunu shopify'da geliştirmem ve ödeme entegrasyonu olarak da iyzico ödeme sistemini entegre etmem gerekiyor. Nereden nasıl bilgi alabilirim, elinde örnek ya da hazır uygulama kodları olan var mıdır? Wordpress ya da joomla olsa bir şekilde çözülür ama shopify'ın açık kaynak kodlu olduğunu da sanmıyorum..

Eğer sıfırdan shopify sitesi geliştirmek gibi bir eğitim gören bilen varsa onu da incelemek isterim, yazılım bilmem dışında platforma tam anlamıya fransızım :(

zirzop

20.01.2021 23:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Shopify ile iyzico entegrasyonu nasıl yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.