5.00 / 1 oy

Samaritan Filmi Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

Samaritan filmi, Sylvester Stallone'nin 4 Haziran 2021 tarihinde gösterime girecek olan süper kahraman filmi. Söz konusu olan yeni bir Sylvester Stallone filmi olunca tüm dünyada beklentiler de tavan yapıyor ve süper kahraman furyasında Sylvester Stallone acaba nasıl bir süper kahraman olurdu sorusunun yanıtını da bu flmde almış olacağız.

Samaritan (Samiriyeli) filminin yönetmen kolduğunda Julius Avery yer alıyor. Filmin ilk vizyona giriş tarihi için belirlenen tarih 4 Haziran 2020 idi ama pandemi şartlarından ötürü tüm dünyada sinemaların kapalı olmasından dolayı birçok yapım gibi Samaritan filminin de vizyona giriş tarihi ertelendi ve son açıklamaya göre film 4 Haziran 2021 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Film için açıklanan bir dijital yayın platformu şimdilik bulunmuyor. Bu yüzden Netflix, Amazon Prime Video, BluTV, Exxen gibi platformlardan izlenebileceği konusunda şimdilik bir bilgi bulunmyor. Yapımcıların haziran aylarında tüm dünyada normalleşmenin de etkisi ile insanlarun sinemalara gitmesini beklemesi olası bir seçenek olabilir. Ancak sinemaların açılması mümkün olmaz ise (Black Widow filminin Disney Plus ile anlaşması gibi) bir dijital yayın platformu ile anlaşırlar diye tahmin ediliyor.

 

Editör editi: sitede daha önce paylaşılan bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Demolition Man 2 filmi ne zaman nerede izlenebilir?

bkz: Sylvester Stallone'nin en iyi 10 filmi

bkz: Arnold Schwarzenegger'in en iyi 10 filmi

bkz: Parliament sinema kulübünde izlediğiniz en güzel 15 film

bkz: Marvel sinematik evreni filmleri hangi sırayla izlenmeli?

bkz: Stephen King Romanlarından Uyarlanan En Güzel 15 Film

farukeczanesiiiiii

20.05.2021 12:37

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samaritan Filmi Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.