5.00 / 1 oy

Demolition Man 2 filmi ne zaman nerede izlenebilir?

Sylvester Stallone'nin benim için çocukluğumda tüm klasikleri bir tarafa olmak üzere çok sevdiğim (bence underrated filmleri) iki tane filmi vardır. Birisi Tango&Cash, diğeri ise Demolition Man (Cezalandırıcı) (1993) filmidir. Wesley Snipes ve Sandra Bullock ile birlikte başrolleri paylaştığı ve fikir olarak da kurgu olarak da çok başarılı bulduğum bir filmdir (belki üç deniz kabuğu kullanımı hakkında da bu sefer bilgi verirler:) ).

Sylvester Stallone, Demolition Man 2 ile birlikte John Spartan karakterini tekrar oynayacağını yakın zamanda onaylamıştı. Ama filmde Simon Phoenix karakteri yine olacak mı ve hikaye ne şekilde işleyecek, hangi oyuncular filmde yer alacak henüz net bir bilgi yok.

Filmin henüz çekimlerine başlanmamış, bu yüzden filmin en erken 2023 tarihinde vizyona girebileceği söyleniyor. O günün şartlarında umarım koronavirüs ve pandemi sona erer de DMAX'te filmin hakkını veririz. Yoksa evde netflix, hbo, blutv ya da amazon prime video hangisi verirse artık kısmet.

 

Editör editi: sitede daha önce açılan bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Sylvester Stallone'nin en iyi 10 filmi

bkz: Arnold Schwarzenegger'in en iyi 10 filmi

bkz: Gelmiş geçmiş en iyi yabancı aşk filmleri

bkz: Gelmiş geçmiş en iyi yabancı absürt komedi filmleri

bkz: Gelmiş geçmiş en iyi yerli absürt komedi filmleri ve dizileri

bkz: 2019'un en iyi korku filmi hangisi?

farukeczanesiiiiii

19.05.2021 20:34

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Demolition Man 2 filmi ne zaman nerede izlenebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.