5.00 / 1 oy

Rüyada Falcı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fal görmek, rüya sahibinin pek gönüllü olmadan birisine maddi bir iyilik yapmak zorunda kalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada falcı görmek, kişinin yakın zamanda başına küçük bir aksilik geleceğine, taşa takılıp ayak burkmak ya da dalgınlık sonucu bir yerde para ya da bir eşya unutmak gibi bir problem yaşayacağına delalettir. Yere bir eşyasını düşürmesi ve bu düşürdüğü eşyayı (yüzük gibi hem maddi hem manevi değeri yüksek kişisel bir eşya olabilir) bir daha göremeyeceği anlamı da vardır.

Rüyada fala bakmak, bir zaman içinde sevindirecek bir haber alacağı anlamına gelir, bir süredir yüreğini sıkmakta olan belirsiz bir durumun iyi bir sonuçla çözülmesi (sağlık, para, ilişki) şeklinde bu iyi haber gerçekleşebilir.

Rüyada fal baktırmak, yine aksiliklerin, sakarlıkların, unutkanlıkların ve dalgınlıkların habercisidir. Parasal değerinin yanında manevi değeri de olan eşyaların unutma ya da düşürme sonucu kaybolacağı şeklinde yorumlanır.

mechule

06.06.2020 17:26

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rüyada Falcı Görmek Ne Anlama Gelir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.