5.00 / 1 oy

Dexter Dizisi Ne Zaman Yeni Bölümleri Başlayacak?

Twitter'da son zamanlarda gördüğüm en müjdeli tweet sanırım bu oldu, dexter dizisinin yeni bölümleri yakında yayınlanacakmış :)

Yeni sezonun çekimleri 2021 yılının başında başlayacakmış ve toplam 10 bölümden oluşan tek bir sezon olarak yayınlanacakmış. Yayın tarihi olarak da 2021 sonbaharı olacağı konusunda bilgi vermişler. Bu zamana kadar dizi tarihinin en efsane dizilerinden birisi olan Dexter'ı hala izlememiş olanlar ya da unutanlar eski bölümlerini izleyebilirler. 2006 ile 2013 yılları arasında 8 sezon ve 96 bölümden oluşan bir mükemmel bir dizi.

Netflix'te çoğu dizi zaten daha ilk bölümlerinde baymaya başlıyordu ve nerede o eski diziler diyordum, aradığım kan da bulunmuş oldu, Bakalım Dexter Morgan karakterini yine Michael C. Hall mu oynayacak? Son bölümden bu yana adam resmen yaşlanmış geliyor gözüme, gerçi dizinin hangi zaman diliminde geçeceği de belli değil.

 

--Spoiler--

Dizi zaten bittiğinde yeni bölümlerinin de çekilebileceği şeklinde açık bir kapı bırakıyordu ve sonu tam olarak net olmamıştı. Bu belirsizliği de böylece gidermiş olacağız gibi görünüyor :)

--Spoiler--

farukeczanesiiiiii

15.10.2020 00:00

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dexter Dizisi Ne Zaman Yeni Bölümleri Başlayacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.